Mehmet BOSTANCI

Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet BOSTANCI

Yönetim Kurulu Başkanı

1985 Bolu/Seben doğumlu.

   İlk ve ortaöğretimini Seben İlköğretim Okulunda tamamladı, Lise öğrenimini Konya Veteriner Sağlık Meslek Lisesinde tamamladı, 2010 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Bölümünde yüksek lisan eğitimini tamamladı.

  Tarım ve Orman Bakanlığı Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğünde memuriyete başladı, Seben İlçe Tarım Müdürlüğünde görevine devam etti. 2014 yılında Kocaeli İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne tayin oldu.

  Çalıştığı Müdürlüklerde Kanatlı hastalık ve zararlıları ile mücadele, ulusal kalıntı izleme programı, Türkvet İl Sistem Sorumluluğu, Koyun ve Keçi Kayıt İl Sistem Sorumluluğu, hayvan hastalık ve zararlıları ile mücadele, Ev ve Süs Hayvanlarının satış yeri ruhsatlandırma ve denetim, kartepe hipodromu hakem yardımcılıkları, Veteriner Tıbbi Ürünler, Veteriner Ecza Depolarının Ruhsat ve denetimi, Veteriner muayenehane, poliklinik ve hayvan hastanesi ruhsat ve denetimi, E-Reçete, İlaç Takip Sistemi ve Aşı Takip Sistemi İl Sistem sorumlulukları, arıcılık ve hayvan desteklemeleri konularında çeşitli görevler aldı.

  Evli ve 1 çocuk babası olan Mehmet BOSTANCI halen Kocaeli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğünde görevine devam etmektedir.