Kocaeli Veteriner Hekimleri Odası adına ilk kez bu yıl düzenlenen Kocaeli Veteriner Hekimleri Odası koşusu (KV-8/S), 26 Nisan Salı akşamı Kocaeli Kartepe Hipodromunda gerçekleşti.
Kum pistte 2000 metre mesafe üzerinden koşulan yarış, 4+ yaşlı safkan İngilizlerin mücadelesine sahne oldu. 6 atın start aldığı koşuyu, Nadir Çetiner’in sahibi olduğu, antrenörlüğünü ise Tolga Temizer’in üstlendiği 4 yaşındaki Delawera (General Quarters – Pomerol / Honour And Glory) jokeyi Mustafa Çiçek’le kazandı.
![](https://kocaelivho.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/DSC_6970-1-1024x683.jpg)
Koşu sonrası düzenlenen törende, kazanan atın sahibine vekaleten Yiğit Çetiner’e kupasını, Kocaeli Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Mehmet Bostancı verdi.
![](https://kocaelivho.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/DSC_6976-1024x683.jpg)
Kocaeli Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Korçak ise Kocaeli Hipodrom Müdürü Ali Cumhur Özertaş’a günün anısına plaket takdim etti.
![](https://kocaelivho.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/DSC_6984-1024x683.jpg)
Törene TJK Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yücetürk ve davetliler de katıldı.
![](https://kocaelivho.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/DSC_6961-1024x683.jpg)
![](https://kocaelivho.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/DSC_6998-1024x683.jpg)
![](https://kocaelivho.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/IMG_2294-1024x768.jpg)